0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Mallorca
۱
۰
Real Madrid
inprogress
۱۶:۳۰
Girona FC
-
-
Valencia CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Italy Serie A
Spezia
۰
۳
Napoli
Finished
۱۵:۰۰
Torino FC
۰
۰
Udinese Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Primeira Liga
SC Braga
-
-
Famalicao
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Estoril Praia
۰
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۰۰:۰۰
Chaves
-
-
CS Maritimo Funchal
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Cambuur Leeuwarden
۰
۵
AFC Ajax
Finished
۱۴:۴۵
Feyenoord Rotterdam
۰
۱
PSV Eindhoven
inprogress
۱۷:۰۰
Go Ahead Eagles
۱
۰
NEC Nijmegen
inprogress
۱۷:۰۰
FC Groningen
-
-
FC Twente
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  France Ligue 1
FC Lorient
۰
۰
Angers SCO
inprogress
۱۷:۳۰
Clermont
۰
۲
AS Monaco
Finished
۱۵:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۰
Stade de Reims
inprogress
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
۲
۰
Montpellier HSC
inprogress
۱۷:۳۰
AC Ajaccio
۰
۰
FC Nantes
inprogress
۱۷:۳۰
  Greece Super League
Panathinaikos
-
-
Lamia 1964
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
-
-
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Germany Bundesliga
VfB Stuttgart
۰
۰
SV Werder Bremen
inprogress
۱۸:۰۰
  England Premier League
Nottingham Forest
۱
۰
Leeds United
inprogress
۱۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Rangers
۱
۰
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۱
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۲:۰۰
Kitchee
۷
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۳:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
AL Dhafra
۱
۴
Al Ain
inprogress
۱۷:۰۰
Ittihad Kalba
۰
۲
Al Wahda
inprogress
۱۷:۰۰
  India I-League
Sudeva Delhi FC
۱
۱
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۲:۰۰
Neroca FC
۲
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
۲
۱
Alanyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Hatayspor
۰
۰
Kasimpasa SK
inprogress
۱۶:۳۰
  Mexico LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۲
۲
Club America
Finished
۰۶:۳۵
Cruz Azul
۰
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۵
Leon
۰
۱
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
SC Freiburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Werder Bremen U19
۰
۱
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Berlin U19
۳
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۵:۰۰
Nurnberg U19
۴
۰
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۳:۳۰
Holstein Kiel U19
۴
۴
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۴
۱
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV U19
۴
۰
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFC Neftchi Baku
۰
۰
FK Sumgayit
inprogress
۱۸:۰۰
FK Zira
۲
۲
FK Qabala
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
3 Sing FC
۳
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۲
Leaper St Joseph
Finished
۱۱:۰۰
Fu Moon
۱
۶
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۰
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۱
Mutual FC
Finished
۱۳:۰۰
Chelsea SS HK
۲
۱
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Wanchai SF
۰
۳
Wing Go FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۱
۰
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Antigua Guatemala
۱
۲
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
Malacateco
۳
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۴:۳۰
CSD Municipal
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste
ABC Futebol Clube
۲
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۱:۰۰
EC Bahia
۲
۲
Ferroviario
Finished
۰۳:۰۰
Ceara CE
۲
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۰:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۱
۰
Racing Club
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Lanus
۲
۱
San Lorenzo
Finished
۰۴:۰۰
Belgrano de Cordoba
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۱:۴۵
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۱
۲
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Universitario
۱
۰
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Alianza FC Panama
۰
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Hoi King
۱
۲
Kowloon City
Finished
۰۹:۰۰
North District FC
۳
۱
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۱
۴
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۰
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۰
۰
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۲
۴
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۱
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Pasto
۲
۴
America de Cali
Finished
۰۴:۳۰
CD Jaguares de Cordoba
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۱۵
  Qatar Stars League
Al Markhiya
۱
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۱۷:۰۵
  Czech Republic 1. Liga
FC Zbrojovka Brno
۱
۰
FC Viktoria Plzen
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۲
Bohemians 1905
inprogress
۱۷:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۱
FC Slovan Liberec
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۱
۰
Miedz Legnica
inprogress
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
۱
۰
Stal Mielec
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۳
۱
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۳
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۰۷:۳۰
Blacktown City FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast Mariners Academy
۱
۳
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC U21
۳
۱
Mt Druitt Town Rangers
Cancelled
۱۰:۳۰
Sydney FC U21
۴
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Oriente Petrolero
۳
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
The Strongest La Paz
۲
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۳
۰
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۲
۱
Colima
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Dongu FC
۲
۱
Yalmakan FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۲
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۱:۳۰
Reboceros de La Piedad
۳
۱
CD Tulancingo
Finished
۰۴:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۱
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۱:۳۰
Mineros de Fresnillo
۱
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Ipatinga
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
Tombense MG
۳
۰
Caldense
Finished
۰۱:۳۰
  Australia A-League
Western Sydney Wanderers
۱
۰
Western United
Finished
۰۷:۳۰
  Australia A-League Women
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Canberra United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۰
۱
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۱
۱
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۰
۱
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۳:۳۰
Montpellier U19
۴
۰
Blagnac FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
US Colomiers U19
۰
۰
SC Air Bel U19
inprogress
۱۷:۰۰
Bastia SC U19
۱
۰
OGC Nice U19
inprogress
۱۷:۰۰
AS Monaco FC U19
۰
۱
Olympique de Marseille U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۱
۲
Barito Putra
Finished
۱۵:۰۰
Persib Bandung
۲
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
CS Chebba
۰
۰
ES Sahel
inprogress
۱۶:۳۰
US Tataouine
۱
۲
Esperance Tunis
inprogress
۱۶:۳۰
Bizertin
۱
۲
Stade Tunisien
inprogress
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۰
CS Sfaxien
inprogress
۱۶:۳۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Winterthur
-
-
FC Lugano
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Sion Sitten
۰
۱
FC Zurich
inprogress
۱۶:۴۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Atletico Clube de Portugal
-
-
Olhanense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Ferreiras
۰
۱
Rabo Peixe
Finished
۱۴:۳۰
Juventude Evora
-
-
SC Praiense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Esperanca de Lagos
-
-
Imortal DC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A
KV Mechelen
-
-
Royal Charleroi SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Sampdoria U19
۲
۱
Roma U19
Finished
۱۳:۳۰
Bologna U19
۲
۱
Cesena U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۰
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Walter Ferreti
۱
۲
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
UNAN Managua
۳
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
  England Super League Women
Tottenham (W)
۲
۳
Chelsea (W)
Finished
۱۶:۰۰
Manchester United (W)
۰
۰
Everton (W)
Finished
۱۵:۳۰
Liverpool (W)
۰
۰
Reading FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Resistencia SC
۰
۲
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Cofutpa
۳
۱
Municipal Garabito
Finished
۰۴:۳۰
AD Municipal Liberia
۰
۱
AD Sarchi
Finished
۰۴:۳۰
  Australia New South Wales League One
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۰۹:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
TUS Dassendorf
Finished
۱۳:۱۵
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Karaman
۱
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۴:۳۰
Bayrampasa
۰
۴
Antalya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۲
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۲
۱
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Hansa Rostock
۰
۲
Hamburger SV
Finished
۱۶:۰۰
FC St. Pauli
۲
۰
Hannover 96
Finished
۱۶:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۰۰
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
۰
۰
Partizan Belgrade
inprogress
۱۷:۰۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Backa Topola
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Portugal Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۰
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
CD Trofense
۰
۰
Leixoes
inprogress
۱۷:۳۰
Benfica Lisbon B
۰
۰
CD Tondela
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
UD Barbastro
۱
۱
CD Utrillas
Finished
۱۴:۳۰
Cuarte CD
۲
۰
CF Calamocha
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۵
۰
CDJ Tamarite
Finished
۱۴:۳۰
CD Binefar
۰
۲
CD La Almunia
Finished
۱۴:۴۵
Huesca B
-
-
AD Almudevar
inprogress
۱۸:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
۲
۱
MVV Maastricht
Finished
۱۴:۴۵
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Villarreal CF B
۰
۲
Granada CF
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
SP Villafranca
۱
۰
Calamonte
Finished
۱۴:۳۰
At. Pueblonuevo
۰
۰
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۱
۱
CD Miajadas
Finished
۱۴:۳۰
CD Azuaga
۲
۱
CF Trujillo
Finished
۱۴:۴۵
UC La Estrella
۱
۴
Moralo
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga I
CS Dacia Mioveni
۰
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Aviles CF
۱
۰
Bergantinos CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Arenteiro
۰
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
SD Rayo Cantabria
-
-
Zamora
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Turkey League Women
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۱
۲
Horozkent SK (W)
Finished
۱۱:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۰
۶
Fenerbahce (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۳
۲
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۱
۰
Giresun Sanayispor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۱
Hatayspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۳
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۵:۰۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۰
۰
Nuh Spor (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Uruguay Primera Division
Cerro Largo FC
۲
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۰۰
La Luz
۱
۳
Montevideo Wanderers
Finished
۱۶:۱۵
  Mexico Liga TDP, Group 1
Venados FC II
۱
۲
Deportiva Venados FC II
Finished
۰۱:۳۰
  Panama Liga Prom
Colon C-3
۳
۳
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Union Cocle
۱
۳
CD Universitario Reserves
Finished
۰۰:۰۰
SD Panama Oeste
۱
۴
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
Panama City FC
۲
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
San Martin FC
۱
۱
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Herrera Reserves
۰
۳
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Supercopa Women
SC Internacional (W)
۵
۱
Athletico Paranaense (W)
Finished
۰۱:۱۵
Real Brasilia FC (W)
۲
۱
Kindermann (W)
Finished
۰۳:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Atletico Mineiro (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Flamengo RJ (W)
۵
۰
Ceara (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Club Atletico Espeleno
۰
۱
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division Women
CFF Albacete (W)
۱
۲
Valencia CF II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۱
۲
Levante B (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Mexico U20 League
Chivas Guadalajara U20
-
-
Queretaro U20
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England Championship Women
Charlton (W)
۰
۰
Coventry United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Durham (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Bristol City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
London City Lionesses (W)
۳
۰
Sunderland (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۲
Birmingham City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Southampton (W)
۰
۰
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Catanzaro
۱
۰
Fidelis Andria 1928
inprogress
۱۷:۰۰
Pescara
۳
۰
Potenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Viterbese
۲
۰
AC Monopoli
inprogress
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۱
۰
ASD Nuova Monterosi
inprogress
۱۷:۰۰
Messina
۰
۱
Audace Cerignola
inprogress
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
۰
۰
Juve Stabia
inprogress
۱۷:۰۰
  Egypt Premier League
Ghazl Al Mehalla
۱
۲
Haras El Hodood
Finished
۱۶:۱۵
El Dakhleya
۱
۲
Aswan FC
Finished
۱۶:۱۵
  Germany Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۰
۰
FC Bayern Munchen (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۷
۰
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
-
-
Eintracht Frankfurt (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bayer Leverkusen (W)
-
-
Werder Bremen (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۳
۴
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
SV Hemelingen
۲
۰
OSC Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۴
۰
TuS Komet Arsten
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۳
۰
BTS Neustadt
inprogress
۱۶:۳۰
Union 60 Bremen
۰
۰
Aumund-Vegesack
inprogress
۱۷:۳۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۳
۱
Le Havre (W)
Finished
۱۵:۱۵
  France Championnat National U19 Group C
Avranches U19
۱
۰
SA Merignac U19
Finished
۱۴:۳۰
Angers U19
۲
۰
EA Guingamp U19
inprogress
۱۷:۰۰
USSA Vertou U19
۰
۴
FC Lorient U19
inprogress
۱۷:۰۰
Chamois Niortais FC U19
۱
۰
Girondins de Bordeaux U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Morocco League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۲
۱
AA Taroudant (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
FC Ordino
Finished
۱۳:۳۰
UE Santa Coloma
۲
۰
AC d'Escaldes
Finished
۱۶:۰۰
  Solomon Islands S-League
Henderson Eels FC
۲
۱
Southern United Honiara
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Defensores de Belgrano
۱
۱
Temperley
Finished
۰۳:۵۰
Club Atletico Alvarado
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۱۵
  Antigua and Barbuda Premier Division
Liberta SC
۳
۳
Five Islands
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۱
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۰۰
Magallanes Santiago
۱
۱
Union La Calera
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Mazorqueros
۰
۰
Zitacuaro
Finished
۰۲:۰۰
Chilpancingo
-
-
Ciervos FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Velo Clube SP
۲
۲
Oeste Itapolis
Finished
۰۲:۰۰
CA Linense
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paranaense 1
FC Cascavel
۰
۱
Operario PR
Finished
۰۱:۰۰
Aruko Sports Brasil
۱
۱
Maringa PR
Finished
۰۱:۰۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۱
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۰۰
  South Africa Diski Challenge
Richards Bay Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۸
۳
Sekhukhune United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Primera B
Cortulua
۱
۰
Valledupar FC
Finished
۰۰:۳۰
Patriotas Tunja
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Cali F.C.
۱
۱
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۱
VfB Lubeck
Finished
۱۶:۰۰
Teutonia Ottensen
۲
۱
1. FC Phoenix Luebeck
inprogress
۱۶:۳۰
SV Werder Bremen II
۲
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۱
۱
Weiche Flensburg 08
inprogress
۱۶:۳۰
Bremer SV
۰
۵
TSV Havelse
inprogress
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۱
۰
FC St. Pauli II
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division Women
Sevilla FC (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Madrid CFF (W)
۲
۲
Real Sociedad (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۱
۳
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Barcelona (W)
-
-
Real Betis (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Ihefu FC
۲
۰
Mbeya City
Finished
۱۴:۳۰
Ruvu Shooting
۲
۱
KMC FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۱
۰
Danok Bat U19
Finished
۱۵:۱۵
Osasuna U19
۳
۱
UD Logrones U19
Finished
۱۴:۰۰
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
۰
۰
Aberdeen (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Glasgow City (W)
۸
۱
Partick Thistle (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SG 99 Andernach (W)
۲
۰
SC Sand (W)
inprogress
۱۶:۳۰
SC Freiburg II (W)
۱
۲
FFC Frankfurt II (W)
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
Bayern Munich II (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Club Africain
۰
۰
Rejiche
inprogress
۱۶:۳۰
US Monastir
۰
۱
Us Ben Guerdane
inprogress
۱۶:۳۰
ES Metlaoui
۱
۰
Olympique Beja
inprogress
۱۶:۳۰
AS Slimane
۰
۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Internazionale Milano (W)
۲
۰
Sassuolo (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
ASD Nardo Calcio
۱
۰
Lavello
inprogress
۱۷:۳۰
ASG Nocerina 1910
۰
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
Puteolana Internapoli
۱
۱
ASD Gladiator
inprogress
۱۷:۰۰
FC Matera Calcio
۰
۰
SS Cavese
inprogress
۱۷:۰۰
Afragolese 1944
۰
۱
FBC Gravina
inprogress
۱۷:۰۰
Team Altamura
۰
۰
FC Francavilla
inprogress
۱۷:۳۰
Citta di Fasano
۰
۰
Molfetta
inprogress
۱۷:۳۰
Brindisi
۰
۰
Martina Calcio 1947
inprogress
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 3
Surin Khongcheemoon FC
۱
۵
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan City FC
۰
۰
STK Muangnont
Finished
۱۲:۰۰
Marine Corps FC
۲
۲
Royal Thai Siam Navy FC
Finished
۱۲:۰۰
Prime Bangkok
۴
۱
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۰۰
Chachoengsao FC
۳
۲
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Khonkaen Mordindang FC
۲
۵
Rasi Salai United
Finished
۱۲:۰۰
Kasem Bundit University FC
۰
۲
Inter Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
Watbot FC
۰
۰
Phitsanulok FC
Finished
۱۲:۰۰
Chiangrai Lanna FC
۰
۳
Nakhon Mae Sot United FC
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Primera Nacional Women
Discobolo La Torre AC (W)
۱
۴
Murcia Feminas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۵
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۴:۴۵
Aldaia (W)
۰
۱
San Vicente (W)
Finished
۱۵:۰۰
CE Seagull (W)
۲
۰
CD Castellon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B (W)
۰
۲
CF Extremadura (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۳
۱
Barretos SP
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۱
۰
Itapirense
inprogress
۱۶:۳۰
  Kenya League Women
Kisumu All Starlets (W)
۵
۰
Kangemi Ladies FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Gaspo FC (W)
۱
۵
Thika Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Wadadia (W)
۳
۰
Nakuru West Queens FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Sydney Olympic U20
۱
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۵:۱۵
Sydney United 58 U20
۳
۴
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown City U20
۶
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Vida
۲
۱
CD Real Sociedad
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۱
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Maldonado Capital
۲
۰
Rocha Capital
Finished
۰۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Barcelona SC Guayaquil
۱
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۲:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۱:۳۰
FK Admira Praha
۲
۳
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۳:۳۰
Western Knights SC
۵
۰
Balga SC
Finished
۱۴:۳۰
Murdoch University Melville
۵
۰
Carramar Shamrock Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Perth Glory II
Finished
۱۲:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
Canning City
Finished
۱۲:۳۰
Inglewood United
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۴:۳۰
JK Nomme United
۲
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
inprogress
۱۷:۳۰
Morley Windmills
۳
۱
Gosnells City
Finished
۱۲:۳۰
FK Rudar Plevlja
۰
۰
Karlovac
Finished
۱۳:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۰
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۳:۳۰
Maddington White City FC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۴:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۱
۱
FK Nevezis Kedainiai
Finished
۱۴:۳۰
Rockingham City
۲
۱
Swan United
Finished
۱۴:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۵:۰۰
JK Tammeka Tartu
۱
۶
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۱
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۰
۰
Kolos Kovalivka
inprogress
۱۶:۳۰
FK Velez Mostar
۱
۱
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۳
Barockstadt Fulda-Lehnerz
inprogress
۱۶:۳۰
Simba SC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
inprogress
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۰
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۷:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۰
۰
Rudar Prijedor
inprogress
۱۷:۳۰
FK Akhmat Grozny
۰
۰
FK Khimki
inprogress
۱۸:۰۰
Bayern Alzenau
۰
۱
SV 1919 Munster
inprogress
۱۸:۰۰
Rosenborg BK
۰
۰
Levanger FK
inprogress
۱۸:۰۰
  Brazil Cearense 1
Pacajus
۴
۲
Barbalha CE
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Palmeiras
۳
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۰۰
Ituano SP
۰
۲
EC Agua Santa SP
inprogress
۱۷:۳۰
  Venezuela Primera Division
Angostura FC
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo La Guaira
۰
۰
Monagas SC
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
CS Uruguay de Coronado
۰
۱
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Consultants Desamparados
۳
۱
AD Aserri
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Liga 1
Universitario de Deportes
۴
۰
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۰:۰۰
Utc de Cajamarca
۳
۰
Cienciano Cusco
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Garcilaso
۳
۰
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Cristal Lima
-
-
Alianza Lima
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Uganda Super League Women
Asubo Gafford (W)
۱
۳
Kampala Queens (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rines SS WFC (W)
۱
۰
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
She Corporate (W)
۳
۰
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Greece U19 Super League
Levadiakos U19
۰
۰
Volos NPS U19
Finished
۱۶:۳۰
PAOK Salonika U19
۲
۰
Olympiacos FC U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sanluqueno
۱
۱
Mar Menor
Finished
۱۵:۰۰
Real Betis B
۰
۰
Recreativo de Huelva
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۴
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Cadiz B
۱
۱
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۴
۰
Velez CF
Finished
۱۴:۳۰
CD San Roque de Lepe
-
-
Sevilla Atletico
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Germany Oberliga NOFV Nord
TUS Makkabi
۰
۰
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Frankfurt
-
-
FC Mecklenburg Schwerin
inprogress
۱۶:۳۰
MSV 1919 Neuruppin
۰
۲
Charlottenburger FC Hertha 06
inprogress
۱۶:۳۰
Hertha Zehlendorf
۰
۰
TSG Neustrelitz
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Madrid B
۱
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
Cordoba
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۱
۰
CF Fuenlabrada
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa
۰
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Vihiga Bullets
۰
۱
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۳۰
Bidco United
۰
۱
Kenya Police FC
Finished
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۰
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CF Platges de Calvia
-
-
CF Soller
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CD Sant Jordi
۰
۴
SE Penya Independent
Finished
۱۴:۳۰
SD Portmany
۵
۱
Binissalem
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 1. Lig
Genclerbirligi SK
۱
۰
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۶:۳۰
Manisa Futbol Kulubu
۱
۱
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
HV & CV Quick
۵
۱
Baronie
inprogress
۱۶:۳۰
ADO '20
۳
۰
OJC Rosmalen
inprogress
۱۶:۳۰
Watergraafsmeer
۲
۰
GVV Unitas
inprogress
۱۶:۳۰
Groene Ster
۱
۳
VVSB
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Thaid
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۲
۰
Al Jazira Hamra
inprogress
۱۶:۵۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۲
۰
AC Bellinzona
inprogress
۱۶:۴۵
FC Thun
-
-
Neuchatel Xamax FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Hungary NB I
Zalaegerszegi TE
۰
۰
Mezokovesdi SE
inprogress
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۱
۲
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۰
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid B
۳
۱
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۴
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
CD Estepona
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۴:۳۰
CF Villanovense
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
۰
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Levante B
۲
۰
CF Gandia
Finished
۱۴:۳۰
CD Roda
۱
۲
Orihuela
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 2
Ranong United
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۴:۰۰
Uthai Thani FC
۱
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Pathom United
۱
۱
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۰۰
  Greece Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۳
۱
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۵
۰
Volos 2004 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
OFI (W)
۴
۰
Leontikos Kifisias (W)
Finished
۱۳:۳۰
Elpides Karditsas FC (W)
۱
۴
Larissa (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Matogrossense
Sport Sinop
۰
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
  Barbados Premier League
Paradise FC
۱
۱
Deacons FC
Finished
۰۲:۳۰
Empire Club
۳
۱
Wotton FC
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Mallorca B
۰
۲
Saguntino
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
CD Teruel
Finished
۱۴:۰۰
CE Manresa
۱
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۱
۲
Valencia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۱
۱
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
Hercules Alicante
۱
۰
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۰
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
UE Olot
-
-
Ebro
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
Deportivo Muxes
۲
۰
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۱:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۰
۴
Bangkok United
Finished
۱۴:۰۰
Chonburi FC
۲
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Lampang FC
۱
۱
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CF Montanesa
۲
۳
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
Girona FC B
۲
۲
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۴:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۲
۰
UE Sants
Finished
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۰
UE Rapitenca
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
۳
۰
UE Tona
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۱
۱
UE Castelldefels
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Nazilli Belediyespor Aydin
۴
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Varea
۱
۰
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra B
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۰
۱
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۴:۳۰
Marino
۱
۰
Lanzarote
Finished
۱۶:۰۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۳
۰
CD Mensajero
Finished
۱۶:۰۰
  South Africa Premier League
TS Galaxy
۰
۰
Kaizer Chiefs
inprogress
۱۷:۰۰
  Wales Welsh Cup
Penybont
۲
۱
Holywell
Finished
۱۶:۱۵
  Italy Serie D, Girone G
Paganese
۰
۳
Atletico Uri
inprogress
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۰
۰
ASD Sorrento 1945
inprogress
۱۷:۰۰
Lupa Roma
۱
۰
Arzachena
inprogress
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۱
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
inprogress
۱۷:۰۰
COS Sarrabus Ogliastra
۰
۰
Casertana
inprogress
۱۷:۰۰
FC Aprilia
۰
۱
USD Palmese 1914
inprogress
۱۷:۰۰
SS Nola 1925
۱
۰
US Angri Calcio 1927 ASD
inprogress
۱۷:۰۰
SS Cassino
۰
۰
Vis Artena
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Brasiliense
FC Samambaia
۲
۳
SE Santa Maria
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۱
Al Bourj
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Marines FC
۳
۲
Rwamagana City
inprogress
۱۶:۳۰
Espoir FC
۱
۱
Bugesera FC
inprogress
۱۶:۳۰
Rayon Sports FC
۰
۰
Kiyovu Sport
inprogress
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۰
Etincelles FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Bekescsaba 1912 Elore SE
۱
۱
Gyirmot
inprogress
۱۶:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۳
Szentlorinc SE
inprogress
۱۷:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۱
FC Ajka
inprogress
۱۶:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۲
Pecsi MFC
inprogress
۱۶:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۴
۰
Kazincbarcika BSC
inprogress
۱۶:۳۰
Gyori ETO FC
۱
۳
Haladas
inprogress
۱۶:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۱
۱
BFC Siofok
inprogress
۱۶:۳۰
Dorogi FC
۰
۲
MTK Budapest
inprogress
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۰
۰
Soroksar SC
inprogress
۱۶:۳۰
  England Premier League Cup U21
Bristol City U21
۲
۱
Everton U21
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie B Women
Brescia Calcio (W)
۲
۱
Lazio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Napoli (W)
۲
۱
Trento (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ravenna (W)
۰
۲
Ternana (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Chievo Verona (W)
۲
۰
Apulia Trani (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Citta di Sant Agata
۰
۰
USD Ragusa
inprogress
۱۷:۰۰
Locri 1909
۱
۰
Licata
inprogress
۱۷:۰۰
Mariglianese
۲
۰
Vibonese Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Canicattì
۰
۱
Santa Maria Cilento
inprogress
۱۷:۰۰
AS Acireale
۰
۰
ASD Sancataldese
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Castrovillari Calcio
۰
۱
Catania Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Cittanovese
۰
۲
ASD Trapani Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۱
۰
Real Agro Aversa
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Paterno
۰
۰
ASD San Luca
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
F.C. Arzignano Valchiampo
۳
۰
Pordenone
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Vercelli
۰
۰
Feralpisalo
inprogress
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
۱
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۱
AC Trento
inprogress
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۰
AC Pro Sesto
inprogress
۱۷:۰۰
Mantova
۲
۱
Virtus Verona
inprogress
۱۷:۰۰
Juventus U23
۱
۰
Piacenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Novara
۰
۱
Albinoleffe
inprogress
۱۷:۰۰
Padova
۰
۱
US Pergolettese
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Patria
۱
۰
Vicenza
inprogress
۱۷:۰۰
  Belgium First Amateur Division
Liege FC
۱
۱
Charleroi II
inprogress
۱۷:۳۰
KVK Ninove
۰
۱
Patro Eisden
inprogress
۱۷:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۱
۱
URSL Vise
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Pianese
۱
۱
Orvietana
inprogress
۱۷:۰۰
Montespaccato
۰
۱
ASD Seravezza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۰
۰
Grosseto
inprogress
۱۷:۰۰
Poggibonsi
۳
۲
US Gavorrano
inprogress
۱۷:۰۰
Livorno
۱
۰
Ghivizzano Borgoamozzano
inprogress
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
-
-
Sangiovannese
inprogress
۱۷:۰۰
AC Arezzo
۱
۰
Virtus Flaminia
inprogress
۱۷:۰۰
Ponsacco
۰
۰
Citta Di Castello
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Goiano 1
Goiania
۲
۲
Atletico Clube Goianiense
inprogress
۱۷:۰۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
۱
۰
Stoke City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Liverpool Feds LFC (W)
۰
۲
Nottm Forest (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Loughborough Lightning (W)
۰
۰
Burnley (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
ATK Mohun Bagan AC
۰
۰
Bengaluru FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Vietnam V-League
The Cong Viettel FC
۱
۱
Ha Noi
Finished
۱۵:۴۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Marinhense
-
-
CD Alcains
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Santarem
-
-
Coruchense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
-
-
Sertanense FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rio Maior SC
-
-
Grupo Sportivo De Loures
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Castelo Branco
-
-
Pero Pinheiro
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Sunshine Stars FC
-
-
Bayelsa United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
-
-
Lobi Stars
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wikki Tourist
-
-
Enugu Rangers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Gondomar
-
-
Guarda Desportiva
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rebordosa AC
-
-
Beira Mar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
-
-
Leca FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Camacha
-
-
AD Machico
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
-
-
Maritimo Funchal II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
-
-
AD Castro Daire
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
GD Resende
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Plateau United
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Enyimba
۲
۰
El Kanemi Warriors
inprogress
۱۷:۳۰
Shooting Stars 3SC
-
-
Nasarawa United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Akwa United
-
-
Remo Stars
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars FC
-
-
Karela
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Great Olympics
-
-
Dreams FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Legon Cities FC
-
-
King Faisal Babes FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Medeama
-
-
Samartex
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie B
AC Parma
-
-
Genoa
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Palermo
-
-
Reggina
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۲
۴
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۶:۰۰
Ermis Aradippou
۰
۰
Digenis Ypsonas
Cancelled
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
FC Eintracht Rheine
-
-
TuS Ennepetal
inprogress
۱۷:۳۰
FC Gutersloh 2000
۲
۰
Delbrucker Sc
inprogress
۱۷:۳۰
TuS Erndtebruck
۱
۱
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
۰
۰
TSG Sprockhovel
inprogress
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۲
۱
SF Siegen 1899
inprogress
۱۷:۳۰
SV Schermbeck
-
-
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۰
۰
TSV Victoria Clarholz
inprogress
۱۸:۰۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Banfield Reserves
۱
۰
CA Huracan Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۳
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۵:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
ESTAC Troyes U19
۵
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Olympique Lyonnais U19
۰
۰
Metz U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
Luckenwalde
۱
۰
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Lichtenberg 47
۳
۴
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۲
۰
Greifswalder FC
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
-
-
VfB Germania 1900 Halberstadt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Guatemala Segunda Division
Futeca
۱
۰
Deportivo Palencia FC
Finished
۰۰:۳۰
AFF Guatemala
۰
۱
CSD Amatitlan
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 3
Atlante Xalapa
۲
۱
Caballeros de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۲:۳۰
Sporting San Jose
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
  Guatemala Primera Division
Quiche FC
۱
۱
Deportivo Marquense
Finished
۰۵:۳۰
  Turkey 1. Lig Women
Hatay Defnespor (W)
۱
۳
Bagcilar Evrenspor (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Cyprus First Division Women
Lakatamia FC (W)
۲
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۳:۳۰
San Gwann FC
۰
۱
Qrendi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Marsa FC
۱
۳
Fgura United FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۲
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
CD Canillas
۰
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۴
Getafe B
Finished
۱۴:۳۰
Ursaria
۲
۲
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۱
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda League Women
Apaer WFC (W)
۰
۱
Bugesera (W)
Finished
۱۴:۰۰
Inyemera (W)
۳
۰
Freedom (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Iran 2nd Division
FC Vista Turbine
۱
۱
FC Panik Talesh
Finished
۱۴:۰۰
Sepidrood Rasht
۱
۰
Pas Hamedan
Finished
۱۴:۰۰
Spad Alvand Tehran
۰
۰
Shahid Oraki Eslamshahr
Finished
۱۴:۰۰
Foolad Khuzestan B
۳
۰
Iman Sabz FC
Finished
۱۴:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
San Pedro 7-10 FC
۰
۳
Club de Futbol Cadereyta
Finished
۰۱:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Akhisar Belediye GS
۱
۴
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۱
۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۴:۳۰
Fatsa Belediyespor
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۰
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
  France Division 2 Women
Grenoble Foot 38 (W)
۳
۳
Montauban (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۱
۲
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۱
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Valdesoto CF
۰
۲
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۲
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
UD Llanera
۰
۰
Caudal Deportivo de Mieres
inprogress
۱۸:۱۵
  Germany 3.Liga
VfB Oldenburg
۲
۲
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Essen
۱
۱
MSV Duisburg
inprogress
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
FC Malisheva
۲
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
FC Prishtina
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premiership
St. Johnstone
۱
۴
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Oliveira Hospital
۳
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۵:۳۰
Sporting CP B
-
-
CF Os Belenenses
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Deportivo Alaves B
۱
۰
CD Brea
Finished
۱۵:۰۰
UD Logrones B
۰
۱
Real Sociedad C
Finished
۱۴:۳۰
Utebo
۱
۱
CD Tudelano
Finished
۱۴:۳۰
Alfaro
-
-
Sestao River Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Marbella FC
۴
۰
Maracena
Finished
۱۵:۰۰
Atletico Malagueno
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Motril CF
۰
۱
Centro de Deportes El Palo
Finished
۱۴:۳۰
CD Huracan Melilla
۰
۵
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۰
۱
Viveiro CF
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Eldense
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
CD La Nucia
۱
۱
Castellon
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۲
۲
CE Sabadell
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones
-
-
CD Alcoyano
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Derince Belediyespor
۱
۰
Yomraspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Eskisehirspor K
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۳
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
۲
۰
Yeni Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۴
۰
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۴:۳۰
Elazigspor
۱
۰
Agri 1970 Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۰
۱
Al Bashaer
inprogress
۱۶:۴۵
Al-Ittihad Club (Salalah)
۰
۱
Al Suwaiq
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
Bagnolese
۰
۰
Athletic Carpi FC 1909
inprogress
۱۷:۰۰
Sammaurese
۰
۲
Fanfulla Cavenago
inprogress
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۱
AC Pistoiese
inprogress
۱۷:۰۰
Scandicci
۰
۰
Correggese
inprogress
۱۷:۰۰
Sant'Angelo
۰
۰
Giana Erminio
inprogress
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۲
United Riccione
inprogress
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group A
Gonfreville Esm U19
۰
۳
Lens U19
inprogress
۱۷:۰۰
SM Caen U19
۱
۰
Lille OSC U19
inprogress
۱۷:۰۰
USL Dunkerque U19
۱
۳
US Orleans U19
inprogress
۱۷:۰۰
USM Saran U19
۰
۱
Stade de Reims U19
inprogress
۱۷:۰۰
Valenciennes FC U19
۰
۰
Amiens U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Alcione
۰
۰
Lumezzane
inprogress
۱۷:۰۰
Virtus Bergamo
۱
۱
Franciacorta
inprogress
۱۷:۰۰
Breno
۲
۳
GS Arconatese 1926
inprogress
۱۷:۰۰
Varesina Calcio
۱
۰
Caronnese
inprogress
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۱
Citta di Varese
inprogress
۱۷:۰۰
Sona Calcio
۰
۰
ASD Villa D'Alme
inprogress
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۲
Brusaporto
inprogress
۱۷:۰۰
Usd Casatese
۰
۰
Folgore Caratese
inprogress
۱۷:۰۰
USD 1913 Seregno Calcio
۰
۰
Ponte San Pietro
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
ASD Cartigliano
۰
۱
AC Dolomiti Bellunesi
inprogress
۱۷:۰۰
Torviscosa
۰
۳
Este
inprogress
۱۷:۰۰
US Adriese
۱
۱
Legnago Salus
inprogress
۱۷:۰۰
Montebelluna
۰
۰
US Levico Terme
inprogress
۱۷:۰۰
Villafranca Veronese
۰
۱
Caldiero Terme
inprogress
۱۷:۰۰
Clodiense
۰
۰
Luparense
inprogress
۱۷:۰۰
Portogruaro
۱
۰
Cjarlins Muzane
inprogress
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۰
۰
U.C. Montecchio Maggiore
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Nasr U21
۲
۲
Ajman Club U21
inprogress
۱۷:۰۰
Dibba Al Fujairah U21
۰
۱
Shabab Al Ahli Dubai U21
inprogress
۱۷:۰۰
Al Sharjah SC U21
۲
۱
Baniyas SC U21
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Gozzano
۲
۱
Derthona FBC
inprogress
۱۷:۰۰
Vado
۱
۰
Fossano Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Sestri Levante
۲
۰
Asti
inprogress
۱۷:۰۰
Ligorna 1922
۰
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
inprogress
۱۷:۳۰
  South Africa 1st Division
Cape Town All Stars
۰
۰
Pretoria Callies
inprogress
۱۷:۰۰
Casric Stars FC
۱
۱
Baroka FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Montegiorgio
۰
۰
SSD San Nicolo Notaresco
inprogress
۱۷:۰۰
Matese
۴
۰
Trastevere Calcio ASD
inprogress
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۱
Team Nuova Florida
inprogress
۱۷:۰۰
Vastogirardi
۰
۰
US Tolentino
inprogress
۱۷:۰۰
Termoli Calcio
۰
۰
Roma City FC
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Vastese Calcio 1902
۱
۰
Avezzano Calcio s.r.l.
inprogress
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۰
Asd Pineto Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
  Croatia HNL
NK Gorica
۰
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
۱
۰
FSV Duisburg
inprogress
۱۷:۱۵
Sportfreunde Baumberg
۱
۱
TVD Velbert
inprogress
۱۷:۳۰
TSV Meerbusch
-
-
MSV Düsseldorf
inprogress
۱۷:۳۰
SC St Tonis 11/20
-
-
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۳۰
VfB Homberg
۱
۰
Ratinger Spvg
inprogress
۱۷:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
FC Kray
inprogress
۱۸:۰۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۱
FC Monheim
inprogress
۱۸:۰۰
  Israel National League U19
Hapoel Katamon Jerusalem U19
۰
۰
Hapoel Petach Tikva U19
inprogress
۱۷:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Milton Keynes Dons (W)
۲
۰
Billericay Town FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
London Bees (W)
۰
۱
Plymouth Argyle (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Gaborone United
۲
۰
Security Systems FC
inprogress
۱۷:۳۰
Masitaoka FC
۱
۰
Prisons XI Gaborone
inprogress
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
SC Faetano
۰
۰
SS Cosmos
inprogress
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۰
۰
Fiorita
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Berlin Liga
Croatia Berlin
۱
۰
SC Charlottenburg
inprogress
۱۷:۳۰
  Cameroon Elite One
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۰
Cotonsport de Garoua
inprogress
۱۸:۰۰
  Kuwait Premier League
Al-Jahra
-
-
Al Tadamon
بازی شروع نشده است
۱۸:۲۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
CD Vilar Perdizes
-
-
ARS Martinho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Desportivo Moncao
-
-
SC Vianense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Amarante FC
-
-
Pevidem SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tirsense
-
-
Vila Mea
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
-
-
SC Maria DA Fonte
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Merelinense FC
-
-
Brito SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Burundi Premier League
BS Dynamic
۰
۳
Magara Young Boys
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Pandramaikos
۳
۱
Aris Avatou
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۰
۰
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۳۰
  Malta Premier League
Hibernians Paola FC
۱
۲
FC Balzan
inprogress
۱۶:۳۰
Valletta FC
۱
۱
Birkirkara FC
inprogress
۱۷:۳۰
Marsaxlokk
-
-
Zebbug Rangers FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Hercules U19
۱
۱
Real Murcia U19
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۲
۰
Bodrumspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  South Africa SAFA League Women
JVW FC (W)
۱
۱
Thunderbirds Ladies (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۱
۱
SCD Durango
Finished
۱۴:۰۰
San Ignacio
۰
۶
Touring Ke
Finished
۱۴:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Lung Moon
۱
۱
Lansbury FC
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Aguilas FC
Finished
۱۴:۰۰
Racing Murcia
۰
۲
UD Caravaca
Finished
۱۴:۳۰
EG El Palmar CF
۰
۰
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Bullense
-
-
Real Murcia B
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CA Pulpileno
-
-
La Union CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Alcantarilla FC
-
-
Ciudad de Murcia
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۲
۲
Lucan United
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۱
۰
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۵:۳۰
St Mochtas
۲
۰
Home Farm FC
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Osasuna (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۴
۱
CD Juan Grande (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B (W)
۱
۰
SE AEM (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۵
۱
Sporting Hortaleza U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۱
۰
CD Badajoz U19
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
Zanaco
۰
۱
Prison Leopards
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Villarrobledo
۳
۲
CD Torrijos
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۱
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۴:۳۰
La Virgen del Camino
-
-
Numancia B
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa B
۱
۰
Salamanca CF UDS
Finished
۱۵:۰۰
UD Santa Marta
-
-
Atletico Astorga CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
CA Bembibre
-
-
CD Becerril
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Cayon
۴
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۲
۱
Algeciras CF U19
Finished
۱۵:۰۰
  Albania First Division
KS Beselidhja Lezhe
۱
۰
KF Turbina Cerrik
Finished
۱۵:۳۰
KS Burreli
۱
۱
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Division 2
Riyadi Abbasiya
۲
۱
Al-Mabarrah
Finished
۱۵:۴۵
Racing Beirut
۲
۰
Sporting Club Beirut
Finished
۱۵:۴۵
  Germany Oberliga NOFV South
Eilenburg
۰
۱
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۰۰
SV 1890 Westerhausen
۳
۳
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Spelle-Venhaus
۰
۰
Heeslinger SC
inprogress
۱۶:۳۰
MTV Gifhorn
۱
۱
Eintracht Celle
inprogress
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
-
-
Arminia Hannover
inprogress
۱۶:۳۰
Rotenburger
۲
۰
VFL Oldenburg
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Preussen Munster
۴
۰
TSV Alemannia Aachen
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
Club Brugge II
-
-
Royal Excelsior Virton
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید